Захисні маски
Показати:
Показати:

Захисні маски з логотипом і під нанесення

Останнім часом медичними масками користуються не тільки як засобами індивідуального захисту, а ще й як стильними аксесуарами. Все частіше на вулиці увагу привертають оригінальні захисні маски з логотипом. Їх затребуваність активно набирає оберти, тому послуга друку стає все більш актуальною. В той час, коли відвідувачі торгового центру чи перехожі на вулиці пересуваються переважно у масках, цю обставину можна використати для просування свого бренду. ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує увазі відвідувачів сайту асортимент масок з нанесенням логотипу та фірмової символіки. Це гарний подарунок для партнерів та клієнтів, а рекламні захисні маски з логотипом – ефективні носії реклами.

Використання брендованих захисних масок з логотипом

Фірмові маски, на які нанесений логотип, здатні стати візитною карткою кожної серйозної організації, яка піклується про свій імідж та займається його формуванням. Даний спосіб допоможе без вагомих зусиль надати закладу корпоративного стилю. Безумовно, забезпечення працівників єдиним спецодягом має стовідсотковий результат, але захисні тканинні маски з логотипом відрізняються помітно меншою вартістю.

Електронний каталог пропонує 3 види масок на вибір:

  • медична – складається з трьох шарів: фільтрувального та зовнішніх;
  • респіраторна – з фільтруванням повітря і клапаном видихання, який дозволяє виводити рідину;
  • багаторазова – виготовлена з бавовни, має багату кольорову гаму.

І невеликі організації, і крупні підприємства можуть забезпечити свій колектив подібним атрибутом. Фірмовий стиль сприяє кращій впізнаваності бренду, допомагає рекламувати продукцію та послуги, звертає увагу нових клієнтів. Коли усі співробітники будуть мати однакові респіратори чи маски, це не залишить замовників та партнерів байдужими.

Логотип на масках на замовлення

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує увазі споживачів вироби, вироблені виключно з високотехнологічного фільтруючого матеріалу. Завдяки сучасному обладнанню друк на масках виконується швидко, при цьому зовсім не втрачається чіткість обрисів, а якість результату – вражаюча. Якщо замовлення термінове, фахівці візьмуться за нього невідкладно, щоб встигнути зробити його вчасно.

Завдяки брендуванню масок компанія стане власником ексклюзивного стилю, що допоможе їй знайти свою віддану аудиторію. Для цього керівникові достатньо подарувати рекламні маски своїм працівникам в якості сувеніру на професійне свято або корпоратив. Таким чином вдасться привернути увагу нових споживачів та заручитися підтримкою спонсорів. Зображення друкується з використанням одного чи багатьох кольорів. Також виріб прикрашається повнокольоровим зображенням, яке може бути перенесеним з фото. Зображення обирається замовником з каталогу, розробляється самостійно або за допомогою дизайнера, який запропонує найкращі варіанти його розміщення та відповідні корпоративному стилю відтінки.

Ціна встановлюється з урахуванням величини тиражу та складності виконання. Розрахувати її допоможуть досвідчені менеджери, звернутися до яких можна при виникненні будь яких питань стосовно замовлення. Вони негайно реагують на кожний запит, тому не один з них не залишиться непоміченим. ТОВ АСАП СЕРВІС завжди приймає до уваги індивідуальні побажання клієнтів та намагається задовольнити усі вимоги у повному обсязі.