Сумки на плече
Показати:
Показати:
Сумки через плече з нанесенням логотипу – один з найдієвіших засобів рекламування товарів та послуг компанії. Подібний презент виглядає максимально солідно, завдяки чому отримувач точно запам’ятає його надовго. Це гарний корпоративний подарунок на промо-акціях для клієнтів та партнерів, а також на професійне свято або корпоратив для колективу працівників. Отримати таку корисну річ надзвичайно приємно, а позитивні емоції від користування нею викличуть найкращі асоціації з організацією, чия фірмова символіка зображена на виробі.

Переваги брендування сумок через плече

Сумки на плече з лого фірми – максимально зручні та практичні аксесуари з високою функціональністю. Це дозволяє придбати месенджер відповідно до стилю та способу життя будь-якої людини. Серед основних переваг вибору подібного сувеніру варто виділити наступні:
  • різноманітність моделей – на сайті представлені відмінні один від одного за розмірами, місткістю, формами та кольорами вироби;
  • вироби призначені для тривалої експлуатації – міцні та зносостійкі матеріали, надійна та справно працююча фурнітура;
  • належна якість друку – логотип буде мати презентабельний вигляд навіть після тривалого носіння завдяки тому, що друк на сумках через плече виконується за допомогою інноваційних технологій та надійного устаткування;
  • сумки через плече з фірмовим логотипом допомагають познайомити споживачів з новим продуктом і самим брендом, а також згуртувати співробітників.
Незалежно від можливих відмінностей всі сумки на плече для друку комплектуються міцними та надійними плечовими ременями, які регулюються по довжині. Їх наявність забезпечує комфортне пересування.

Де придбати брендовані сумки через плече у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС може запропонувати компаніям ексклюзивне брендування сумок через плече. Заявки приймаються миттєво, а термінові замовляння обробляються за короткий час. Враховуються всі без виключення індивідуальні побажання клієнтів. На брендовані сумки через плече ціна встановлюється з урахуванням різних нюансів вибору: матеріалу, стилю, розміру виробу та методу друку.