Пластикові ручки
Показати:
Показати:
Пластикові ручки з нанесенням логотипу – невід’ємна складова робочого процесу і додатковий рекламний засіб більшості сучасних організацій. Різноманіття моделей пластикових ручок під друк дозволяє обрати найбільш відповідний до корпоративного стилю компанії варіант. Тонкі, об’ємні, прикрашені пластиковими чи хромованими елементами, матові або глянцеві – на вибір представлені рішення для самих різних естетичних концепцій.

Характеристики пластикових ручок з фірмовим логотипом

Пластикові ручки з лого фірми актуальні для потреб підприємств, організацій всіх напрямків діяльності, корпорацій, тренінгів, семінарів, конференц-центрів, рекламних акцій і т.д. Пластик найкращим чином підходить для нанесення унікальної фірмової символіки:
  • невелика вага – завдяки легкості та ергономічній формі виріб зручно лежить в руці і не натруджує її;
  • вартість – друк на пластикових ручках допоможе заощадити, коли бюджет на брендування обмежений;
  • різноманіття моделей – яскравий дизайн і багатий вибір кольорів дозволяє підібрати потрібний варіант;
  • додаткова реклама – наявність контактної інформації, логотипу та іншої фірмової символіки позитивно впливає на імідж бренду, що робить його впізнаванішим серед партнерів і клієнтів.
До того ж, варто подарувати подібний сувенір кожному співробітникові. Колектив можна поздоровити зі святом та піднести такий ексклюзивний подарунок, наприклад, на корпоративі. Це не тільки порадує працівників, а й підвищить корпоративний дух організації.

Де придбати брендовані пластикові ручки у Києві

Будь-яка компанія може зробити замовлення у ТОВ АСАП СЕРВІС – виконання кожного з них розпочинається невідкладно. На термінові замовлення відводяться скорочені строки, що дозволяє отримати готову продукцію якнайшвидше. На брендовані пластикові ручки ціна встановлюється з урахуванням індивідуальних потреб замовника, обраної моделі виробу та типу друку. Останній виконується за допомогою професійного устаткування та новітніх технологій, що забезпечує якісне брендування пластикових ручок.