Щотижневики
Показати:
Показати:
Щотижневик з фірмовим логотипом – один з найзручніших планерів для довгострокового обліку часу, який має на розвороті тижневий план. Всім, хто дбайливо ставляться до свого часу, варто придбати подібний виріб – такий нехитрий інструмент допоможе не тільки з плануванням робочого часу, а й із фіксацією інших важливих справ. Подібний сувенір з брендуванням – гідний подарунок як для клієнтів, партнерів та спонсорів фірми на свято чи рекламний захід, так і для її співробітників на корпоратив. Завдяки цьому вдається помітно зміцнити колектив працівників та позитивно вплинути на корпоративний дух організації.

Переваги використання щотижневика з лого фірми

Серед особливостей щотижневиків з нанесенням логотипу варто виділити:
  • спеціальне лініювання, яке дозволяє бачити відразу цілий робочий тиждень для ефективного планування часу;
  • менша вага та обсяг у порівнянні зі звичайним щоденником;
  • відмінна якість друку;
  • на брендовані щотижневики ціна нижча завдяки зменшеній кількості аркушів;
  • наявність фірмової символіки компанії.
Логотип, який наноситься на вироби, може бути ексклюзивним завдяки можливості самостійної розробки або використанню послуг дизайнера. Такий спеціаліст здатен допомогти замовнику з визначенням вигідних місць розташування фірмової символіки. На ціну впливає вибір моделі щотижневика під друк та типу нанесення, але незалежно від різних факторів вона залишається доступною.

Як замовити брендовані щотижневики у Києві

Якісний та оригінальний друк на щотижневиках компаніям пропонує ТОВ АСАП СЕРВІС. Заявки приймаються без затримки і відразу починають оброблятися кваліфікованими фахівцями. Завдяки новітньому устаткуванню та останнім технологіям процес брендування щотижневиків не віднімає великої кількості часу. А у разі позначення будь-якого замовлення як термінового, воно виконується у помітно скорочені строки. До кожного замовника застосовується індивідуальний підхід, який дозволяє задовільнити всі його побажання і залишити виключно приємне враження про співробітництво.