Косметички
Показати:
Показати:
Косметичка з лого фірми – необхідний аксесуар, яким люди користуються регулярно та незалежно від віку. Ця річ незамінна у подорожі та повсякденному житті завдяки здатності вміщувати необхідні предмети невеликого розміру. Брендування косметичок найбільш актуальне, якщо бізнес тісно пов’язаний з такою продукцією, як косметика, парфумерія та засоби догляду за тілом. Рекламні акції потребують наявності носія для подарунків, а саме – яскравої косметички з нанесенням логотипу організації, яка запам’ятається споживачеві.

Косметичка з фірмовим логотипом у подарунок

Косметичка під друк сама по собі є зручним атрибутом, але по-справжньому цінним подарунком її робить брендування. Воно допомагає відобразити корпоративну символіку організації, роблячи її помітною. Серед переваг отримання подібного ексклюзивного сувеніру варто відзначити наступні:
  • підвищення впізнаваності бренду серед споживачів, що позитивно позначиться на його репутації;
  • друк на косметичках допоможе зробити колектив працівників більш дружнім – презентовані на корпоративі аксесуари підійдуть співробітникам як чоловічої, так жіночої статі;
  • такий дієвий рекламний носій, як і затребуваність та практичність виробів, сподобається партнерам на ділових заходах або святі;
  • витрачений на промо-акції бюджет стовідсотково окупиться за короткий час.
Згідно досліджень, клієнти не тільки зберігають презенти, які були отримані на акціях, а в 70% випадків ще й відносяться лояльніше до нового продукту, з яким пов’язані приємні спогади. Вироби прослужать довгий період, в який реклама продовжить працювати.

Де замовити брендовані косметички у Києві

Придбати оригінальні косметички з логотипом компаніям пропонує ТОВ АСАП СЕРВІС. На брендовані косметички ціна встановлюється з урахуванням обраних моделей, розмірів, матеріалу та методу друку. Останній відрізняється якісним виконанням завдяки використанню сучасного устаткування та новітніх технологій. Заявки клієнтів обробляються за короткий строк, а термінові замовлення виконуються якнайшвидше з урахуванням індивідуальних потреб замовника.