Сумки антикрадій
Показати:
Показати:
Брендування сумок антикрадій – актуальне рішення, яким варто скористатися компаніям задля турботи про своїх співробітників та клієнтів. Отримання подібного ексклюзивного сувеніру найкращим чином позначається на лояльності до бренду. Приводом для вручення подарунку може стати свято, ділова зустріч, промо-акція або корпоратив. Якщо таким чином поздоровити колектив працівників, він стане ще міцнішим, що сформує сильний корпоративний дух організації.

Переваги придбання сумок антикрадій з лого фірми

По дорозі на роботу чи під час подорожі виникає ризик стати жертвою злодіїв, які підстерігають необережних робітників і туристів в пошуку легкої наживи. У місцях масового скупчення людей вони непомітно роблять надрізи на сумках, виймають їх вміст та зникають у натовпі. Запобігти цьому та захистити цінні речі допоможуть сумки антикрадій з фірмовим логотипом, які мають безліч переваг:
  • сумки антикрадій з нанесенням логотипу дуже виділяються серед інших – злодію буде важко зникнути з украденим непоміченим;
  • технологія антикрадій блокує доступ до блискавок та застібок, що найбільш актуально у транспорті;
  • лямка легко перетворюється в міцне кріплення, яке можна зачепити за ніжку крісла, навіть залишивши речі без нагляду;
  • матеріал лямки настільки міцний, що не боїться ножів, гострозубців та ножиць.
До того ж, наявність брендування робить бренд впізнаваним, рекламуючи його та підвищуючи лояльність клієнтів. Створити логотип замовник може сам або за допомогою кваліфікованого дизайнера. Друк виконується на спеціальному обладнанні з використанням прогресивних технологій.

Як замовити брендовані сумки антикрадій у Києві

У ТОВ АСАП СЕРВІС компанії можуть придбати сумки антикрадій під друк. Ціна на брендовані сумки антикрадій встановлюється згідно до індивідуальних побажань замовника, потрібної групи нанесення і моделі, яка буде обрана. Прийом заявок здійснюється без затримок, а виконання замовлень відбувається у зазначені терміни. При необхідності друк на сумках антикрадій виконується терміново.