Парасоля складна
Показати:
Показати:
Складні парасолі з фірмовим логотипом компанії – оригінальні іміджеві елементи, які не тільки відображають особливий корпоративний стиль організації, а й знаходять практичне застосування. Як тільки на вулиці починає накрапувати дощ, відразу відкриваються парасольки, демонструючи перехожим різноманітні забарвлення і візерунки, а головне – логотипи та іншу фірмову символіку, які нанесені на вироби за допомогою спеціального друку. Брендування складних парасоль являє собою вдалий маркетинговий хід, перетворюючий ці сувеніри у бездоганні інструменти просування.

Складні парасолі з нанесенням логотипу у подарунок

Складні парасолі з лого фірми – гідний варіант подарунку для любої цільової аудиторії. Виріб не займає багато місця: завдяки спеціальному механізму складання він вдало вміщується у сумку або портфель. На відміну від більш громіздких моделей його частіше будуть брати з собою «про всяк випадок». Парасольки з брендуванням варто презентувати:
  • відвідувачам виставок, де представлений стенд організації;
  • співробітникам на корпоративі для зміцнення колективу працівників;
  • гостям промо-заходів, особливо якщо надворі негода;
  • клієнтам, яким даний презент ще довго буде нагадувати про компанію;
  • партнерам і спонсорам на свято.
Такий ексклюзивний презент – показник щирої турботи організації про кожного отримувача. У нашому кліматі це необхідна річ, особливо коли вона функціональна та якісна. Її наявність у сумці гарантує збереження одягу, речей, зачіски і гарного настрою у випадку негоди.

Де придбати брендовані складні парасолі у Києві

Широкий асортимент складних парасоль під друк представлений у ТОВ АСАП СЕРВІС. На брендовані складні парасолі ціна формується з урахуванням обраної організацією моделі та групи нанесення. Друк на складних парасолях здійснюється на професійному обладнанні за новітніми технологіями. Заявки приймаються без затримок і виконуються у встановлений термін. Кожна організація отримує індивідуальне ставлення: якщо замовлення потрібно терміново, воно буде виготовлено за менший час.