Льодяники
Показати:
Показати:
Брендування льодяників – популярний маркетинговий прийом для просування торгової марки. Фірмова символіка може наноситись не тільки на обгортку, а ще й на самі солодощі. Льодяники під друк обираються організацією з урахуванням корпоративного стилю. Їх смакові характеристики виграшно відрізняються від звичайних, представлених у магазинах. Нанесення фірмової символіки виконується за допомогою професійного устаткування.

Льодяники з фірмовим логотипом у подарунок

Деякі сувеніри стали вже настільки звичними для споживачів, що не викликають в них особливого здивування. Але це точно не про льодяники з нанесенням логотипу – вони не тільки нестандартні, а ще й дуже смачні, що не може не заряджати позитивними емоціями. Тому ваза з солодощами, яка зустрічає всіх, хто входить до офісу, вважається гарним тоном та свідчить про успішність організації. Це сприяє підвищенню лояльності та просуненню бренда. Такі маленькі, але приємні презенти варто пропонувати:
  • щоденно – ваза з солодощами розміщується в офісах при вході, на ресепшні, у залах очікувань та на столах, за якими проходять переговори з партнерами та спонсорами;
  • на урочисті заходи, свята і корпоративи – льодяники з лого фірми допоможуть колективу працівників перейнятися її корпоративним духом.
Такі солодкі льодяники з брендуванням – один з елементів іміджу бізнеса, який без зайвих зусиль налаштовує клієнтів та співробітників до нього та допомагає здійснити всі наміри. Ароматний солодкий виріб здатен вплинути на смакові рецептори таким чином, щоб запам’ятатися не тільки візуально – завдяки оригінальній обгортці, а ще й за смаком, який буде нагадувати про фірму краще, ніж будь-яка реклама.

Де замовити брендовані льодяники у Києві

Всім компаніям, які знаходяться в пошуку якісного виконання друку на льодяниках, варто звернутися до ТОВ АСАП СЕРВІС. Ексклюзивний логотип може бути розроблений самостійно або креативним спеціалістом, здатним запропонувати найбільш виграшне його розташування. На брендовані льодяники ціна встановлюється з урахуванням обраного виду друку та окремих індивідуальних побажань компанії-замовника. Заявки обробляються максимально швидко, а замовлення виконуються вчасно. Для термінових діють пришвидшені строки виконання.