Пляшки для пиття
Показати:
Показати:

Пляшки для пиття з логотипом і під нанесення

Для того, щоб ефективно рекламувати продукцію та просувати бренд, потрібна неабияка креативність. Вирішувати такі питання допомагає сувенірна продукція: пляшка для води з логотипом – стильний аксесуар, який завжди приємно отримати в якості подарунка на свято кожному споживачеві. Електронний каталог наповнений великою кількістю різноманітних варіантів. Серед них кожна організація та фірма знайде для себе найбільш відповідний певним вимогам та особистим побажанням.

Специфіка нанесення логотипу на пляшку

Спочатку обирається основа з урахуванням таких нюансів: колір, обсяг, форма, матеріал та тип виробу. В наявності є як термопляшки, так і звичайні пляшки, обладнані поїльниками, трубочками та носиками. Відмінна якість виконання корпусу робить представлені в асортименті товари надзвичайно практичними. Вони можуть бути:

  • металевими;
  • алюмінієвими;
  • силіконовими;
  • скляними;
  • сталевими (з нержавіючої сталі);
  • трітановими (з інноваційного безпечного пластику під назвою трітан).

Зображення обирається клієнтом, після чого воно переноситься на поверхню пляшки за допомогою наступних технологій: лазерного гравіювання, термотрансферу, шовкотрафарету, тамподруку, деколі, шовкодруку, УФ-друку. ТОВ АСАП СЕРВІС гарантує клієнтам індивідуальне обслуговування, яке базується на важливих для них речах. Таким чином, дизайн обирається саме споживачем: він може бути як мінімалістичним, так і надзвичайно розкішним. Можна розробити його самостійно або довіритися майстерності фахівців і обрати найбільш приємний серед запропонованих.

Актуальність друку на пляшках для пиття

Більшість сучасних людей віддають перевагу здоровому способу життя, що робить даний аксесуар затребуваним. Він стане в пригоді у подорожі, на природі, в машині, на тренуванні. Різні компанії мають таких працівників, партнерів та співробітників, які займаються ранковими пробіжками, пішими переходами та велопрогулянками у вільний від роботи час. Гарним сувеніром для членів колективу на корпоратив стане пляшка, нанесення логотипу на поверхню якої зробить її ексклюзивним виробом.

Такий подарунок може бути не тільки корпоративним, він здатен викликати зацікавленість у брендів, для яких важливим та невід’ємним елементом їх діяльності та подальшого розвитку є реклама. Брендування продукції за допомогою друку здатне привернути увагу нових клієнтів та спонсорів. ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує нанесення логотипів на пляшки за приємною ціною. Всі замовлення обробляються вчасно, без незапланованих затримок, а термінові замовлення виконуються максимально швидко.