Портативні зарядні
Показати:
Показати:

Power Bank з логотипом і під нанесення

Стовідсоткову впевненість у постійному перебуванні на зв’язку дарує своєму власнику надійний Power bank. За допомогою usb-кабелю його необхідно під’єднати до комп’ютера, щоб він набрав заряд, який пізніше буде віддавати. Достатньо приєднати невеликий за розмірами зарядний пристрій до розрядженого гаджету. Компанія пропонує широкий асортимент сучасних Power bank, які сумісні з більшістю існуючих сьогодні мобільних пристроїв.

Цей портативний девайс – завжди актуальний подарунок як для співробітника на корпоративний захід, так і для близької людини на сімейне свято. З ним більше немає місця хвилюванню за рівень заряду мобільних пристроїв та пошуку вільної розетки. Цим сьогодні переймаються всі, хто змушені майже безперервно користуватися інтернетом. Тому наша компанія пропонує увазі клієнтів повер банк з нанесенням (Київ) на вибір. Процедура виконується переважно на зовнішній поверхні.

Для чого потрібні портативні зарядні пристрої з логотипом

Всім, хто перебуває у подорожі або відрядженні чи просто знаходиться у незнайомому місці, де немає доступу до розетки, стане в пригоді Power bank. За його допомогою вдасться екстрено підзарядити ноутбук, телефон або планшет у випадку перепаду напруги у мережі. Повер банк може бути подарованим в якості ексклюзивного сувеніру, якщо на ньому буде красуватися оригінальний напис. Подібний атрибут стане не тільки прикрасою на столі керівника, але і вигідно підкреслить високий статус організації.

Призначення рекламного повербанку

Компанія АСАП СЕРВІС займається виготовленням рекламної продукції: повербанк, на який нанесено відповідний логотип або слоган, вважається гідним засобом реклами. Він точно не залишиться непомітним та допоможе відкрити нові рекламні напрямки. До подібних заходів організації вдаються заради успішної розкрутки свого бренду і подальшого стимулювання продажу товарів.

Переваги нанесення лого на повербанк

Компанія здійснює друк на повербанках на замовлення, тому клієнту залишається тільки вибрати відповідний логотип чи брендування. В такому прикрашанні є безліч переваг, основні з яких:

  • друк може бути виконаний по типу лазерного гравіювання, що зробить однотонний корпус гаджету оригінальним, а його використання – більш приємним;
  • корпоративний Power bank – чудовий подарунок працівникові, цілому колективу або партнерові від керівника організації на корпоратив;
  • наявність логотипа на Power bank сприяє активному розвитку рекламного шляху компанії, тому що за допомогою нього росте впізнаваність бренду.

Який краще замовити повербанк з емблемою – залежить від індивідуальних побажань клієнта. При цьому пристрій може мати любу потужність, колір, форму та стилістику. Головне для компанії – повністю задовольнити всі запити споживача. Якщо замовлення на друк на повербанку термінове, воно буде виконано невідкладно. Крім того, ТОВ АСАП СЕРВІС орієнтовано на продажі «B2B», тому із задоволенням співпрацює з багатьма компаніями нашої країни.