Термопляшки
Показати:
Показати:
Друк на термопляшках – відмінний засіб прикрасити всесезонний аксесуар брендуванням. Цей термос у форматі пляшки має герметичну кришку, яка зберігає потрібну температуру напою та його корисні властивості тривалий час. Конструктивні особливості передбачають те, що стінки переважно двошарові. Виріб може бути виконаний з різних матеріалів: скла, металу і пластику. Зовнішня поверхня не нагрівається, що дозволяє тримати пляшку у руці без ризику отримання опіків.

Переваги придбання термопляшок з нанесенням логотипу

Брендування термопляшок дозволяє використовувати їх в якості рекламних носіїв: фірмова символіка не залишиться непоміченою, при цьому виглядає досить ненав’язливо. Організації мають можливість розробити логотип самостійно або за допомогою дизайнерів. Окрім цього представлені сувенірні вироби мають безліч характерних особливостей:
  1. Термопляшки з фірмовим логотипом підходять для використання в офісі, спортзалі та на природі.
  2. Продукція виготовлена з якісних та надійних матеріалів, які не містять токсичних речовин. Це дозволяє виключити металевий присмак у напоїв.
  3. Вироби підтримують температуру гарячих напоїв протягом 10 годин.
  4. Прохолодні напої залишаються охолодженими протягом 6 годин.
Термопляшки з лого фірми – універсальний подарунок для любої аудиторії. Він не залишить байдужим ні клієнта, ні співробітника. Якщо керівництво презентує такі сувеніри на корпоративі своїм працівникам, це точно зміцнить колектив. А партнери та клієнти з задоволенням отримають подібні ексклюзивні презенти на свято. Так бренд краще запам’ятається і стане більш затребуваним.

Як замовити брендовані термопляшки у Києві

Асортимент термопляшок під друк дозволяє кожній компанії підібрати найбільш відповідний до її корпоративного стилю варіант. Ціна на брендовані термопляшки встановлюється з урахуванням обраного типу друку, потрібної моделі та індивідуальних вимог клієнта. Замовлення приймаються невідкладно, а виготовлення може бути терміновим, що передбачає отримання замовлення у скорочені строки.