Кепки
Показати:
Показати:

Брендовані кепки, друк на кепках

Брендування кепок – гідний спосіб підкреслити фірмовий стиль організації та ефективно прорекламувати її без великих матеріальних затрат. До його безсумнівних переваг слід віднести постійно зростаючу затребуваність та здатність привертати увагу. Ці вироби – невід’ємний атрибут різних масових заходів, акцій та змагань. Будь-який логотип чи слоган може бути розміщений на них завдяки друку. ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує увазі фірм та організацій великий асортимент продукції з високоякісним її брендуванням за приємною ціною.

Де брендовані кепки знаходять застосування

Кепки, на які нанесені логотипи, дуже популярні серед підприємств, які тільки розпочинають свою діяльність. Подібний тип реклами відрізняється неабиякою результативністю, хоча його вартість досить невелика.

Послугою друк на кепках керівники компаній користуються з метою:

  • підготування подарунків для своїх працівників на будь-яке свято або присвячений йому корпоратив;
  • презентувати брендовані речі в якості ексклюзивного сувеніру партнерам, спонсорам чи постійним клієнтам;
  • проведення промо-акцій;
  • рекламування своєї компанії чи продукції заради отримання визнання та поширення попиту;
  • створення неповторного корпоративного стилю.

Креативні та якісно оздоблені кепки приємно дивують членів семінару або конференції і гостей фірми, які були запрошені на демонстрацію нової продукції чи послуги. Оформлені за допомогою друку кепки можуть містити дуже актуальну та різноманітну інформацію. Вона буває аналітичного, рекламного і тематичного характеру. Це сприяє використанню таких товарів в якості подарунків до всіляких урочистих заходів.

Як замовити кепки з логотипом

Для того, щоб забезпечити усіх співробітників, з яких складається колектив організації, кепками з певним зображенням, потрібно зробити відповідну заявку на сайті і підібрати необхідне зображення для друку. Це можна зробити самостійно або за допомогою дизайнера. Ціна на брендовані кепки встановлюється з урахуванням особистих побажань та вимог замовника. ТОВ АСАП СЕРВІС застосовує індивідуальний підхід до кожного без виключення клієнта. Замовлення приймаються без затримок, а якщо вони термінові – їх виконання прискорюється. Таким чином реалізація задуманого проекту відбувається точно в строк.