Флешки
Показати:
Показати:

Флешки з логотипом і під нанесення

USB-накопичувачі користуються чималим попитом, який щорічно тільки збільшується, особливо в діловому середовищі. Все завдяки зручності їх використання і можливості багаторазового запису різних матеріалів: презентацій, таблиць, діаграм, текстів, фільмів та музичних треків. Крім того, швидкість та безшумність їх роботи – вагомі переваги для вибору саме цього виробу в якості надійного накопичувача. ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує різноманітні варіанти, серед яких кожен клієнт знайде для себе той самий, максимально відповідний всім вимогам.

Які флешки під логотип купити онлайн

Є багато варіантів, коли виконується друк на флешках: сувенірна продукція, рекламні вироби, корпоративний подарунок. Рекламні флешки з написом будуть постійно знаходитися в полі зору, тому варто замовити подібний виріб для проведення промо-акції. Завдяки їх поширенню вдасться максимально ефективно привернути увагу нових клієнтів.

Якщо потрібен ексклюзивний варіант, під замовлення можуть бути виконані брендовані флешки з нанесенням власної емблеми. У такому разі макет власного виконання передається менеджеру компанії. Процес виготовлення вимагає урахування всіх індивідуальних побажань замовника. Асортимент готової продукції постійно оновлюється, а хіти залишаються в наявності.

Привід купити сувенірну флешку

Можна придбати такі флешки під нанесення вибраного логотипу як:

  • сувенір для близької людини на свято у колі сім’ї;
  • подарунок на відкриття нового офісу для співробітника чи керівника;
  • комплімент на важливій зустрічі з інвесторами, клієнтами та партнерами;
  • рекламний хід.

Всім, хто шукає оригінальний презент на корпоратив для колективу працівників, гарним вибором стане флешка корпоративна (Київ). Важливо не втрачати час даремно і відповідально підійти до підготування подарунку. Для цього потрібно замовити флеш-накопичувач заздалегідь. Але не варто дуже перейматися на рахунок строків постачання – достатньо обговорити їх з менеджером на етапі формування замовлення. АСАП СЕРВІС гарантує завжди вчасне доставлення.

За якими критеріями обирати флешку з нанесенням логотипу

В процесі вибору важливо приймати до уваги деякі фактори:

  • колірна гамма – може бути якою завгодно: з малюнками, візерунками чи однокольоровою, що найбільш підходить для брендування;
  • роз’єм та – USB-порти стандартні, що забезпечує сумісність з сучасною електротехнікою. Здебільшого застосовуються USB Type-А та Type-С;
  • інтерфейс – найпоширенішими досі є 2.0, але все більше поширення отримують ті, що здійснюють передачу даних на більшій швидкості. Вони підтримують 3.0 та 3.1;
  • дизайн – може бути самим різним: у вигляді пластикової карти, ручки та інших предметів;
  • матеріал виготовлення – після перегляду електронного каталогу стане зрозуміло, якими різними можуть бути флешки під логотип: металеві, пластикові, дерев’яні, скляні, з інкрустацією;
  • місткість – від 1 до 256 Гб, але найбільшим попитом користуються моделі на 8, 16 та 32 Гб. Таким пристроям під силу передавати та зберігати файли з зображеннями, документами, музичними треками.

Можна замовити флешки з логотипом з урахуванням індивідуальних побажань. Компанія АСАП СЕРВІС завжди швидко реагує на заявки і приймає до уваги усі важливі для клієнтів нюанси. Вона активно співпрацює з іншими компаніями, тому що націлена на B2B-продажі. Ціна на нанесення логотипу на флешку максимально прийнятна. Вона встановлюється з урахуванням застосованого методу друку та матеріалу виготовлення. Останні відрізняються гідною якістю – написи ні в якому разі не розпливуться і не зітруться в процесі використання.