Колонки
Показати:
Показати:
Bluetooth колонки з лого фірми – це не тільки функціональний гаджет, а ще й сучасний корпоративний подарунок для партнерів, співробітників та клієнтів. Завдяки популярності мобільних пристроїв даний електронний аксесуар отримує високу оцінку від аудиторії, що робить його гідним рекламним носієм. Він здатен не тільки прорекламувати бізнес, а й помітно підвищити його репутацію. Всі представлені моделі відрізняються якісною збіркою, гідною номінальною потужністю та можливістю безпровідного використання.

Колонка з фірмовим логотипом у якості сувеніру

Брендування колонок – саме те, що потрібно для ефектної презентації свого бізнесу, який має запам’ятатися потенційним клієнтам чимось дуже незвичайним та особливим. Нанесення фірмової символіки на колонки під друк дозволяє проявити повагу до колективу працівників на святі або корпоративі. Функціональність і простота цього виробу робить його корисним презентом, який може бути використаний:
  • для прослуховування музики або аудіокнижок – в офісі компанії, вдома, на відпочинку можна розслабитися під улюблені ритми або дізнатись щось корисне;
  • під час роботи іноді необхідне відтворення відео- та аудіофайлів, особливо коли потужності динаміків ПК або ноутбуку недостатньо;
  • в процесі проведення зборів і презентацій – це дозволяє значно покращити якість прослуховування, особливо при великій аудиторії.
Невеликі розміри та незначна вага дозволяють переносити колонку з нанесенням логотипу всюди – вона не займає багато місця, швидко заряджається і забезпечує якісним звуком. Друк на колонках в оформленні офісу вигідно підкреслює фірмовий стиль організації.

Де придбати брендовані портативні колонки у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС має широкий асортимент колонок під друк. На брендовані блютус-колонки ціна встановлюється з урахуванням обраної моделі та способу брендування. Тип друку обирається в залежності від матеріалу виготовлення корпусу. Ексклюзивний дизайн логотипу замовник може розробити самостійно або за допомогою дизайнера. Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальне ставлення та швидке виконання замовлення, особливо оформлене як термінове. Для такого типу строки виготовлення будуть помітно скорочені.