Ланч бокси
Показати:
Показати:
Ланч бокс з фірмовим логотипом компанії – стильний та ексклюзивний рекламний сувенір, який відрізняється неабиякою практичністю. Виріб забезпечує термоізоляцію продуктів, які в ньому зберігаються. Комплектація буває представлена ложкою та виделкою. Ланч бокс під друк може бути виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі або харчового поліпропилену (BPA FREE). Кожен з цих матеріалів дозволяє використання сучасних технологій для нанесення на вироби фірмової символіки організації.

Ланч бокс з лого фірми у подарунок

Отримання подібного сувеніру завжди доречне – його наявність дозволяє цивілізовано пообідати в дорозі або на робочому місці. Власник такої речі буде відчувати комфорт, а наявність на ній логотипу надасть їй стильного та оригінального вигляду, роблячи її чудовим рекламним носієм. Окрім цього варто зазначити ще декілька важливих переваг:
  • універсальність – у ланч боксах з нанесенням логотипу можна зберігати холодні і гарячі, перші і другі страви;
  • виготовлення з екологічно чистих матеріалів – дозволяє зберігати корисні властивості страв;
  • компактність розмірів – виріб легко вміщується в сумку, а герметична кришка забезпечує цілість речей, які знаходяться поруч з контейнером.
Ланч бокс з брендуванням – практичний і корисний бізнес-презент, який варто подарувати клієнтам, партнерам та спонсорам на свято, щоб він ненав’язливо нагадував про бренд при використанні. А якщо презентувати цей виріб кожному співробітникові на корпоратив, вдасться помітно зміцнити колектив працівників та підняти корпоративний дух організації.

Як придбати брендовані ланч бокси у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує виключно якісні брендовані ланч бокси, ціна на які формується з урахуванням типу друку та моделі, обраних клієнтом. Замовлення приймаються без затримок та виконуються у короткі строки. Друк на ланч боксах може бути виконаний позачергово, якщо замовлення матиме статус «Термінове». Кожна компанія, яка замовляє брендування ланч боксів, отримує індивідуальне ставлення та якісний результат.