Чашки
Показати:
Показати:
Такий звичний кожному предмет, як чашка, призначена для повсякденного користування, завдяки брендуванню набуває особливого значення. Чашки з друком нерідко презентують співробітникам на корпоративах, клієнтам на різних заходах, а також дарують в якості ексклюзивних сувенірів партнерам та спонсорам на свято. Все це сприяє просуванню послуг або товарів, водночас формуючи гарне враження про фірму, яка пропонує їх споживачам.

Чашка з брендуванням у подарунок

Завдяки друку на чашках можна персоналізувати кожен презент – на ньому буде красуватися фірмова символіка організації у вигляді напису або зображення. Такою сувенірною продукцією можна порадувати тих людей, яких ще не довелося пізнати достатньо близько. Тому на виріб може бути нанесений універсальний принт. За допомогою фірмової символіки завжди можна підбадьорити колектив та зміцнити його корпоративний дух. А якщо цей презент побачать інші люди – вони з великою ймовірністю зацікавляться послугами організації.

Горнятка з брендуванням як засіб просування

Використання чашки, прикрашеної відповідним логотипом, має безліч переваг:
  • виступає в ролі носія ненав’язливої реклами, яка не відволікає клієнтів – спонукає аудиторію до довіри та захоплення бізнесом фірми;
  • забезпечує позитивним настроєм – задає теплий тон діловим переговорам та сприяє їх успішному проведенню;
  • позитивно позначається на лояльності клієнтів – фірмова символіка постійно нагадує про себе споживачеві.
Таким чином, забезпечується широке маркетингове охоплення та довгострокова реклама організації.

Як замовити чашку з логотипом у Києві

Виготовлення за індивідуальним замовленням у ТОВ АСАП СЕРВІС точно не зашкодить бюджету компанії завдяки приємній ціні на вироби з друком. Можливість замовити брендування з доставкою в інше місто – неабияка перевага, обумовлена належною зручністю. Після того, як буде залишена заявка, вона розглядається працівниками компанії за невеликий відрізок часу, без будь-яких затримок. Стандартні замовлення виконуються максимально швидко, а для термінових діють скорочені строки, тому їх виготовлення помітно прискорюється.