Еко-ручки
Показати:
Показати:
Якісна еко-ручка з нанесенням – невід’ємний атрибут сучасного офісу, оскільки поява прогресивних технологій не виключає використання канцелярії. Компанії, які замовляють друк на еко-ручках, демонструють неабияку екологічну відповідальність. Подібні вироби допомагають зберігати навколишнє середовище та підтримувати його чистоту. Такий подарунок охоче прийме і працівник фірми, і її партнер або спонсор. В електронному каталозі вдасться підібрати найбільш відповідні індивідуальним вимогам еко-ручки.

Для чого варто придбати еко-ручки з друком

Велика кількість організацій користується послугою брендування еко-ручок. Вони виготовляються переважно з переробленого картону – екологічно чистого матеріалу. Подібні товари найкращим чином підходять для розміщення реклами. Завдяки невеликій вартості їх нерідко використовують при проведенні рекламних акцій та презентацій. Неабиякий позитивний ефект можна побачити, якщо роздати подібні презенти гостям. Результатом стає:
  • підвищення іміджу компанії;
  • поширення важливої інформації;
  • прояв турботи про екологію.
Нанесення логотипу в один або два кольори відбувається за допомогою тамподруку. Він дозволяє перенести на корпус ручки зображення будь-якої складності. Також можливе використання лазерного гравіювання. Здійснити це дозволяє сучасне обладнання для друку, за допомогою якого вироби набувають ексклюзивного вигляду.

Які еко-ручки обрати в якості подарунка

Коли наближається свято або очікується корпоратив, варто потурбуватися про придбання сувенірів для співробітників, щоб зміцнити корпоративний дух колективу. Деякі моделі повністю виконані з пресованого паперу, інші – доповнені елементами з біорозкладного пластику. Серед асортименту кожна організація знайде найбільш відповідний до свого корпоративного стилю варіант. ТОВ АСАП СЕРВІС пропонує компаніям друк еко-ручок у Києві за приємною ціною. Заявки обробляються майже миттєво, при цьому враховуються всі побажання клієнтів. Замовлення виконуються вчасно, а для термінових діють помітно скорочені строки виготовлення.