Сумки-мішки
Показати:
Показати:
Сумка-мішок з фірмовим логотипом являє собою містку м’яку торбу, яка зверху стягнена ременем або мотузкою. Такі вироби актуальні завдяки компактності та об’єму, що дозволяє вміщувати як ділові папери, так і спортивну форму або взуття, захищаючи їх від зовнішнього впливу. Особливо це оцінять спортсмени та люди, які віддають перевагу активному способу життя. Сумка-мішок з лого фірми може використовуватися на протязі цілого дня, тому її брендування забезпечить тісний контакт з цільовою аудиторією. Це робить її ефективним елементом для рекламного просунення компанії.

Сумка-мішок з нанесенням логотипу у подарунок

Сумка-мішок для друку, на яку наноситься ексклюзивний логотип, нерідко обирається фірмами в якості рекламного сувеніру для співробітників, спонсорів, партнерів та клієнтів на свято, корпоратив або певний захід. Розробити фірмову символіку можна самостійно або за допомогою дизайнера, який у випадку необхідності надає цінні вказівки стосовно її розміщення на сумці. Такий носій рекламної інформації:
  • помітно підвищує впізнаваність бренду серед потенційних клієнтів;
  • формує позитивний імідж та підтримує репутацію організації;
  • сприяє зміцненню корпоративного духу фірми, помітно згуртовуючи колектив працівників.
Подібний презент по праву можна назвати одним з найцінніших та корисних завдяки виконанню практичних функцій – користувач має можливість використовувати виріб за прямим призначенням. А друк на сумках-мішках дозволяє підкреслити індивідуальність та креативність власника такої речі, найкращим чином виділивши його з натовпу.

Де замовити брендовані сумки-мішки у Києві

На ТОВ АСАП СЕРВІС точно можуть розраховувати компанії, яким брендування сумок-мішків потрібно терміново. Замовлення приймаються дуже швидко, а підхід до кожного клієнта виключно індивідуальний, з повагою до його окремих побажань та вимог. На брендовані сумки-мішки ціна встановлюється з урахуванням моделі виробу та типу друку, який виконується за допомогою професійного обладнання та сучасних технологій.