Кружки металеві
Показати:
Показати:
Металева кружка з фірмовим логотипом – корисний сувенір для співробітників, клієнтів та партнерів компанії, які велику кількість свого часу проводять у подорожах. Цінною властивістю виробу вважається те, що він не б’ється. Завдяки цьому такий практичний подарунок можна сміливо брати з собою в похід, у відрядження та на пікнік. Сучасні кружки з нанесенням логотипу окрім практичності вражають стильним та солідним виглядом. Тому такий модний атрибут здатен прикрасити будь-який офісний стіл.

Використання металевої кружки з лого фірми

Брендування кружок переводить їх у ранг промо- або сувенірно-подарункової продукції:
  • сюрприз на свято у вигляді такого практичного виробу, прикрашеного ексклюзивним логотипом, приємно здивує як ділового партнера, так і постійного клієнта;
  • брендування кружок – чудовий спосіб покращення корпоративної атмосфери: кожен працівник, який отримує на корпоратив подібний презент, відчуває себе повноцінним членом колективу та поважне ставлення керівництва;
  • використання продукції в рекламних цілях – презенти клієнтам за участь у бонусній програмі або конкурсі.
Символіка, яка зображена на виробі, не деформується та не зношується в процесі використання. Це дозволяє кружкам впродовж всього терміну експлуатації, незалежно від інтенсивності використання, презентувати компанію у найкращому вигляді та забезпечувати їй впізнаванність.

Як придбати брендовані кружки у Києві

Замовити високоякісний друк на кружках компанії можуть у ТОВ АСАП СЕРВІС. Після вибору моделі кружки під друк, відповідної до корпоративного стилю організації, потрібно визначитися з дизайном фірмової символіки: він може бути розроблений як замовником, так і професійним дизайнером. На брендовані кружки ціна встановлюється також з урахуванням обраного типу друку. Заявки приймаються, обробляються та виконуються дуже швидко. Ще більш прискорити процес можна, якщо присвоїти замовленню статус «Термінове». Індивідуальне ставлення до кожного клієнта дозволяє надати саме той результат, який був задуманий.