Мед
Показати:
Показати:
Брендування меду – один з найшвидших та дієвих засобів просунення самої компанії, її послуг та товарів. Завдяки нанесенню друку на мед можна виділити свою фірму серед конкурентів, залучити нових клієнтів і збільшити прибуток. Мед з лого фірми використовується в рекламних цілях: подібні вироби допомагають фірмі не тільки заявити про себе, а й подарувати позитивні емоції отримувачам. Серед них можна побачити клієнтів, партнерів, спонсорів та співробітників організації.

Мед з нанесенням логотипу у подарунок

Подібні сувеніри нерідко презентують під час проведення промо-акцій, конференцій, рекламних кампаній, у якості роздаткових матеріалів та бонусів постійним клієнтам. Подібна реклама буде довгий час нагадувати про певну компанію та підвищувати лояльність партнерів і клієнтів. Такий дієвий маркетинговий хід виправдовує засоби. Банка меду з фірмовим логотипом організації, яка відрізняється відмінною якістю та смаком, не залишить відвідувачів байдужими. Кожній компанії, яка замовляє подібні презенти, пропонується:
  • швидка обробка заявок;
  • професійний та індивідуальний підхід до виконання замовлень;
  • оригінальний дизайн і можливість вибору методу нанесення;
  • доступні ціни;
  • дотримання кінцевих строків виконання замовлень;
  • можливість термінового отримання замовлення;
  • задоволення від співпраці.
Мед під друк – оригінальне і свіже рішення для створення ексклюзивних корпоративних презентів. Будь-яка фірма може поздоровити за їх допомогою зі святом колектив працівників на корпоративі. Це помітно зміцнить його та проявить турботу керівництва.

Де замовити брендований мед у Києві

Важливо, щоб брендована продукція не тільки мала ефектний логотип, але й була високоякісною, оскільки від цього залежить здоров’я отримувачів подібних презентів. Таким чином формуються виключно приємні асоціації, довіра та повага до фірми. Придбати якісний мед з брендуванням різні організації можуть у ТОВ АСАП СЕРВІС. На брендований мед ціна встановлюється з урахуванням обраного типу друку та додаткових побажань замовника.