Чай
Показати:
Показати:
Чай з фірмовим логотипом – саме те, що повинно бути на кухні кожної компанії, яка турбується про свій імідж. Якщо вона має за мету постати перед діловими партнерами та співробітниками як серйозна ділова організація, варто приділити достатньо уваги деталям. Чай з лого фірми – дієвий та зручний інструмент просування, особливо коли зовнішнє оформлення упаковки доповнюється ароматним наповненням. Варто пригостити таким чаєм своїх особливо важливих клієнтів, щоб залишити про фірму виключно приємні спогади, які ще довго супроводжуватимуть їх.

Чай з нанесенням логотипу у подарунок

Брендування чайних пакетиків – гарна ідея для створення ексклюзивних презентів для ділових партнерів, клієнтів, колективу працівників та членів бізнес-команди. На брендований чай ціна встановлюється з урахуванням всіх індивідуальних побажань компанії-замовника та типу друку. Чай під друк обирається за смаковими характеристиками. Вручити презенти можна на корпоративі або будь-якому святі. Це може бути:
  • Новий рік;
  • 8 березня;
  • День Народження фірми;
  • професійне свято;
  • закінчення важливого проекту.
Подібний сувенір з брендуванням найкращим чином підходить для того, щоб проявити турботу про свою команду. Він стане прекрасним поводом зібратися за одним столом в обідню перерву, що найкращим чином відобразиться на відносинах між співробітниками. Можна буде згадати про теплі стосунки та взаємовигідність співпраці. Чай з логотипом буде одним з самих дієвих атрибутів корпоративної культури організації, помітно підвищуючи її.

Як придбати брендований чай у Києві

ТОВ АСАП СЕРВІС виконує якісний друк на пакетиках чаю за допомогою професійного устаткування та останніх технологій. Дизайн логотипу розробляється замовником або дизайнером, який може підказати найбільш вдале розташування фірмової символіки на виробі. Всі оформлені заявки обробляються вчасно, тому клієнт не витратить багато часу на очікування. Замовлення виконуються у зазначені строки, без затримок. А якщо вони термінові – строки виконання помітно прискорюються.