Підставки
Показати:
Показати:
Брендування підставок під посуд використовується компаніями задля створення функціональних сувенірів для своїх спонсорів, співробітників, клієнтів і партнерів. Їх можна презентувати під час рекламної акції або заходу, влаштованого на честь будь-якого свята. Це може бути корпоратив – колектив працівників, який отримує подібні подарунки, стає набагато міцнішим. Наявність логотипу робить подібний презент ексклюзивним і допомагає підтримати особливий корпоративний стиль організації.

Переваги придбання підставок під посуд з фірмовим логотипом

Неможливо не відзначити зносостійкість та міцність матеріалу виготовлення виробів. У разі падіння або удару під час використання ризик пошкодження зводиться до мінімуму. Також до переліку переваг використання підставок під посуд з лого фірми варто додати наступні пункти:
  • грамотне оформлення торгового прилавку за їх допомогою – це дієвий засіб збільшити продажі;
  • естетичний вигляд виробів робить інтер’єр більш солідним та закінченим;
  • сувенірна продукція з логотипами розташовує до себе аудиторію, виступаючи гарантом якості бізнесу.
Такі організації, як ресторани, бари та кафе, замовляють підставки під посуд з нанесенням логотипу задля захисту барних стійок та столів від пошкоджень. З ними кружки будуть розбиватися набагато рідше, оскільки приземлення прийдеться на підставку, яка буде амортизувати, щоб скло не билося об стільницю. До того ж, вона не розбухне дуже швидко. Брендування обов’язково потрапить на фото гостей, що залучить нових відвідувачів.

Як придбати брендовані підставки під посуд у Києві

Виконаний за допомогою новітніх технологій та устаткування друк на підставках під посуд компаніям пропонує ТОВ АСАП СЕРВІС. Ціна на брендовані підставки під посуд встановлюється згідно до обраних клієнтом: типу друку, моделі підставки під посуд для друку та індивідуальних побажань. Замовлення приймаються та виконуються швидко, але може виникнути потреба у терміновому отриманні – у цьому разі виконання замовлення здійснюється в скорочені строки.