Електричні штопори
Показати:
Показати:
Електричні штопори з фірмовим логотипом компанії – приємні подарунки для цінителів вина. Їх можна піднести як діловим партнерам, так і улюбленим клієнтам разом з алкоголем на будь-яке свято. Вони довгий час будуть нагадувати про бренд – їх не приберуть далеко та не викинуть після використання. Подібний сувенір також варто презентувати співробітникам організації на корпоратив. Це зробить її корпоративний дух міцнішим, а колектив працівників – згуртованішим.

Переваги придбання електричних штопорів з лого фірми

Завдяки продуманому дизайну електричні штопори з нанесенням логотипу можуть працювати без участі людини. Достатньо вирівняти пляшку по вертикалі, натиснути кнопку відкриття та щільно притиснути штопор до пляшки. Таким чином вдасться відкрити вино без пошкодження пробки та потрапляння шматочків деревини всередину. Подібні штопори з брендуванням стануть у нагоді:
  • у господарстві;
  • на виставці;
  • на святковому заході, навіть якщо отримувач не споживає алкоголь;
  • під час дегустації вина;
  • при проведенні промо-акції. Рекламний захід можна завершити роздачею штопорів з логотипом фірми. Подібна реклама працює швидко і робить товар затребуваним.
Наявність фірмової символіки робить аксесуар більш цінним та формує його ексклюзивний стиль оформлення. Створення логотипу компанії можуть здійснити самостійно або довірити цей процес професійному дизайнеру, який розрахує найбільш вдале місце для його розташування на електричних штопорах під друк. Висока якість нанесення гарантована, тому що друк на електричних штопорах виконується за допомогою новітніх технологій і сучасного устаткування.

Як замовити брендовані електричні штопори у Києві

Заявки на брендування електричних штопорів компанії можуть залишити у ТОВ АСАП СЕРВІС. Вони розглядаються максимально швидко. На брендовані електричні штопори ціна встановлюється згідно з обраними моделями виробів та групою нанесення. Замовлення на друк виконуються у зазначені терміни, а при необхідності – у прискореному режимі. Враховуються всі індивідуальні побажання замовників.