Очищувачі для гаджетів
Показати:
Показати:
Очищувачі для гаджетів з фірмовим логотипом компанії – засоби, які дозволяють створити ефектний робочий образ та тримати екрани у чистоті. Аерозолі в корпусі зовні нагадують флакони для парфумів. Завдяки їм вдається продемонструвати статус та рівень корпоративної культури. Особливо, якщо піднести подібні сувеніри у подарунок на свято своїм клієнтам, партнерам і співробітникам. Колектив працівників, який отримує такі презенти на корпоративі, стає більш згуртованим.

Переваги брендування очищувачів для гаджетів

Всім хочеться, щоб гаджети як можна довше мали охайний вигляд, тому їх зазвичай протирають різними м’якими матеріалами, які потрапляють під руку. Але відновити чистоту екранів можна за допомогою спеціальних виробів – очищувачів для гаджетів з лого фірми. Останні містять у собі рідину, яку потрібно розпилити на поверхню, і мають замшеве покриття для її очищення. Вони підходять для використання на:
  • планшетах;
  • мобільних телефонах;
  • ноутбуках;
  • моніторах ПК;
  • інших пристроях.
Використання такого аерозолю – справжнє задоволення. Його зручно носити з собою в кишені або сумочці. Логотип розробляється як компанією-замовником, так і професійним дизайнером. Фірмова символіка може бути нанесена на флакон або на прозорий чи пластиковий чохол. Клієнти отримують замовлені вироби у кольорових упаковках, вироблених з картону. На брендовані очищувачі для гаджетів ціна встановлюється з урахуванням моделі та типу друку, які будуть обрані фірмою.

Де придбати брендовані очищувачі для гаджетів у Києві

Якісний друк на очищувачах для гаджетів кожна організація має можливість замовити у ТОВ АСАП СЕРВІС. Вибір очищувачів для гаджетів під друк робиться згідно до корпоративного стилю компанії. Наявність брендування надає цьому пристосуванню ексклюзивного вигляду. Щоб отримати очищувачі для гаджетів з нанесенням логотипу, потрібно зробити заявку, яка буде прийнята максимально швидко. Всі замовлення виконуються у зазначені строки, а за індивідуальними побажаннями замовника можуть бути зроблені терміново.