Еко-блокноти
Показати:
Показати:
Еко-блокноти з нанесенням логотипу – вироби для свідомих громадян, які не тільки цінують оригінальне канцелярське приладдя, а й турбуються про збереження чистоти екології. Завдяки наявності логотипу звичний набір для записів перетворюється на сучасний рекламний засіб організації. Брендування дозволяє підкреслити її корпоративний стиль. До того ж, подібні еко-блокноти під друк – це альтернативні рішення, за рахунок яких офіс може працювати і не наносити шкоди навколишньому середовищу.

Еко-блокноти з лого фірми у подарунок

Представлені екологічні товари мають можливість повної персоналізації. Друк на еко-блокнотах сприяє розвитку бізнесу. Це – функціональні презенти, які варто задіяти задля просунення бренду. Наявність фірмової символіки робить їх ефективними маркетинговими інструментами під час проведення рекламної акції чи будь-якого заходу. Найважливіші аргументи на користь придбання еко-блокнотів з фірмовим логотипом:
  • доступна ціна;
  • можливість практичного використання;
  • актуальність;
  • привабливий ексклюзивний дизайн.
Отримати подібний сувенір на свято буде радий кожен клієнт, партнер та співробітник компанії. Якщо поздоровити на корпоративі таким чином колектив працівників, він стане помітно міцнішим. Такі впізнавані подарунки допомагають створенню сприятливого іміджу серед одержувачів. Зручні продукти для зустрічей, піар-подій і презентацій вважаються функціональними предметами повсякденного вжитку. Вони будуть корисні на будь-якому столі – як офісного працівника, так і людини мистецтва.

Де придбати брендовані еко-блокноти у Києві

Зробити замовлення на брендування еко-блокнотів компанії можуть у ТОВ АСАП СЕРВІС. Для цього варто залишити заявку, яка оброблятиметься у максимально короткий термін. Кожна фірма має можливість вказати свої індивідуальні побажання, які обов’язково будуть враховані. Наприклад, можна зазначити, що замовлення потрібно отримати терміново, завдяки чому вдасться помітно скоротити стандартні строки виконання. На брендовані еко-блокноти ціна встановлюється відповідно до обраних моделей та різновиду друку.